+

Dolina Noteci Premium

DOLINA NOTECI PREMIUM skierowana jest do właścicieli psów i kotów, którzy dbają o zbilansowaną i pełnowartościową dietę swoich pupili, a co za tym idzie, poszukują karm charakteryzujących się najwyższą jakością. Nasz produkt składa się wyłącznie z przechodzących wieloetapowy proces selekcji starannie dobranych składników, który zadowoli wymagania nawet rygorystycznych smakoszy. DOLINA NOTECI PREMIUM jest marką dostępną wyłącznie w najlepszych sklepach zoologicznych. Warzywa i owoce kupowane od lokalnych dostawców, które zawarte są w karmie dodają smakowitości, jednocześnie poprzez swoją konsystencję mechanicznie ocierają się o ścianę przewodu pokarmowego pobudzając jego perystaltykę oraz stymulując wydzielanie m.in. hormonów przewodu pokarmowego. Odpowiednio skomponowane składniki zapewniają prawidłowe zmineralizowanie kości i zębów oraz utrzymania skóry w dobrej kondycji.

Natural Taste

Karmy marki Natural Taste przeznaczone są dla opiekunów psów i kotów, którym zależy na zbilansowanej, odpowiednio dobranej diecie. Produkty dostępne pod marką Natural Taste stanowią pełnoporcjowy, lekkostrawny i bogaty w białko oraz niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe posiłek. Karmy Natural Taste są zbilansowane pod kątem zawartości składników mineralnych i witaminowych w oparciu o nowoczesne formy żywieniowe. Dostarczają one też łatwostrawnych składników energetycznych w ilościach koniecznych do prawidłowej stymulacji przebiegu procesów metabolicznych. Odpowiednio dobrane składniki pozytywnie wpływają na kondycję skóry i poprawiają wygląd sierści. Co więcej, odgrywają istotną rolę w stymulacji funkcji obronnych organizmu. Karmy Natural Taste są zalecane w codziennym żywieniu z uwagi na zapewnienie utrzymania zdrowia i dobrej kondycji organizmu czworonoga.

Dolina Noteci Superfood

Takim mianem określa się pokarmy, które oprócz zawartości wszystkich składników odżywczych, związków mineralnych i witamin dostarczają także wyjątkowo cennych związków biologicznie czynnych, przeciwutleniaczy i błonnika. Suma ich działania wywiera korzystny wpływ na zdrowie. Superfood nie tylko świetnie odżywia i utrzymuje organizm w doskonałej formie, ale wykazuje też właściwości dietoprofilaktyczne, czyli zapobiega występowaniu chorób m.in. dietozależnych (układu sercowo-naczyniowego, kostnego). Systematyczne stosowanie tej grupy produktów stymuluje funkcje układu immunologicznego dzięki czemu pozytywne efekty są obserwowane w całym organizmie.