+

Pracownik sprzątający

Kariera

Miejsce pracy:

 • Polanowo (pow. pilski)
 • Śmiłowo (koło Piły)

Region:

 • woj. wielkopolskie

Opis stanowiska:

 • dyspozycyjność i zaangażowanie
 • bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

 • praca w stabilnej firmie
 • atrakcyjne wynagrodzenie
 • praca  w systemie 3 zmianowym
 • możliwość zdobycia doświadczenia
 • praca w młodym zespole

Benefity

ZADBAMY O TWOJE ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO

ZADBAMY O TWOJE ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO

Zapewnimy Ci prywatną opiekę medyczną oraz możliwość dołączenia do programu ubezpieczeń grupowych.

PROGRAM POLECEŃ PRACOWNIKÓW

PROGRAM POLECEŃ PRACOWNIKÓW

Wiemy, że w dobrym zespole pracuje się lepiej, dlatego zachęcamy naszych pracowników do tego, aby polecali pracę u nas swoim znajomym. Między innymi dzięki poleceniom nasi pracownicy mogą sami tworzyć atmosferę pracy. Wynagradzamy dodatkowo pracownika, jeśli kandydat z jego polecenia przejdzie pomyślnie rekrutację i zostanie zatrudniony w naszej firmie.

ATRAKCYJNY SYSTEM PREMIOWY

ATRAKCYJNY SYSTEM PREMIOWY

Doceniamy Twój wkład i zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków i rozwój naszej organizacji. Dlatego też obejmiemy Cię atrakcyjnym systemem premiowym, który wypłacany jest w zależności od osiągniętych wyników raz lub dwa razy w roku.

STAWIAMY NA TWÓJ ROZWÓJ

STAWIAMY NA TWÓJ ROZWÓJ

Nasi pracownicy mają możliwość wzięcia udziału w szkoleniach, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych oraz uzyskania dofinansowania do studiów podyplomowych.Aplikuj przez formularz

* pola wymagane


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podawanych przeze mnie danych osobowych, w tym wizerunku, przez Spółkę DNP Sp. z o.o. w celu wzięcia udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podawanych przeze mnie danych osobowych, w tym wizerunku, przez Spółkę DNP Sp. z o.o. w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.
  Administratorem Danych Osobowych jest Spółka DNP Sp. z o.o. z siedzibą w Polanowie, e-mail: rekrutacja-dn@dolina-noteci.pl. Inspektorem Ochrony Danych jest Pani Monika Zygmunt-Jakuć (adres korespondencyjny: Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa, e-mail: IOD@dolina-noteci.pl). Dane osobowe gromadzone przy pomocy dokumentów aplikacyjnych przetwarzane będą w celach związanych z uczestnictwem w procesach rekrutacyjnych, zgodnie z wyrażoną zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, w zakresie wizerunku na podstawie art. 9 ust. 1 pkt. a oraz po wyrażeniu odrębnej zgody w celu wysyłki newslettera na podstawie art. 6 ust 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

  Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  Dlaczego warto z nami zostać?

  Rozwój osobisty

  Rozwój osobisty

  Lubisz uczyć się nowych rzeczy? My dbamy o rozwój naszych pracowników dlatego umożliwiamy im dostęp do szkoleń. Dzięki różnorodnym projektom, każdy z pracowników ma okazję podnosić swoje kwalifikacje oraz zdobywać nowe, bogate doświadczenia.

  Ubezpieczenie

  Ubezpieczenie

  Chcesz czuć się bezpiecznie? Wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego osoby zatrudnione w Dolinie Noteci, jak i ich bliscy, mogą korzystać z atrakcyjnych warunków grupowego ubezpieczenia na życie.

  Po pracy

  Po pracy

  Lubisz się integrować? My tak! Stworzyliśmy zespół składający się z osób przyjaznych, aktywnych i chętnych do pomocy. Lubimy ze sobą przebywać – najchętniej na świeżym powietrzu – biorąc udział w spływach kajakowych czy innych atrakcjach.

  Opieka medyczna

  Opieka medyczna

  Twoje zdrowie jest dla Ciebie ważne? Dla nas też, dlatego dajemy Ci możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej zarówno dla Ciebie, jak i Twojej rodziny – a to wszystko na bardzo atrakcyjnych warunkach. Pakiet obejmuje pełną profilaktykę, leczenie ogólne, specjalistyczne - szybko i bez komplikacji.